Peeling Węglowy

Peeling węglowy - podczas pracy

Peeling węglowy - Q-SWITCH

Zabieg peelingu węglowego wykonywany jest przy zastosowaniu wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG Q-Switch, emitującego światło o długości fali 1064nm. Procedura polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy, dekoltu lub pleców uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla.

 • TRĄDZIK
 • WĄGRY
 • ROZSZERZONE PORY
 • PRZEBARWIENIA
 • DROBNE ZMARSZCZKI
 • SKÓRA POZBAWIONA ELASTYCZNOŚCI
 

Peeling Węglowy

Laserowy peeling węglowy jest wykonywany wysokoenergetycznym laserem Nd:YAG Q-Switch, który emituje światło o długości fali 1064nm, która jest najbardziej optymalną długością dla osiągnięcia efektów oczyszczenia i liftingu skóry. Cały zabieg zaczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry twarzy bądź dekoltu, a następnie na pokryciu skóry specjalną koloidalną emulsją węglową. Maska węglowa jest pozostawiona na około 15 minut, aby węgiel wchłonął się w skórę, po czym naświetla się skórę promieniem lasera. W wyniku tej procedury następuje wnikanie drobinek węgla w pory, wszelkie nierówności i zagłębienia skóry. Jednocześnie węgiel absorbuje energię światła laserowego. Dzięki połączeniu rezultatów fotoablacji warstwy zewnętrznej naskórka i wszelkiego typu jego niedoskonałości z fototermolizą dochodzi do idealnego oczyszczenia powierzchni skóry, zwężenia porów, redukcji stanu zapalnego, a zarazem następuje stymulacja komórek do odbudowy. Co ważne, zabieg peelingu węglowego jest zupełnie bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu skóra może lekko pozostawać zaróżowiona i napięta, niekiedy też występuje lekki obrzęk, który w krótkim czasie znika. Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie, w zależności od stopnia natężenia problemów ze skórą. Między kolejnymi sesjami muszą być przerwy wynoszące 2-3 tygodnie.
 

Dla kogo polecamy peeling węglowy i na jakie efekty można liczyć?

Zabieg daje satysfakcjonujące efekty w wielu problemach skórnych. W związku tym, że powoduje znaczne zmniejszenie stanów zapalnych, a także oczyszczenie oraz zwężenie porów skóry, to z peelingu węglowego powinny skorzystać osoby mające problemy z pryszczami, wągrami i różnego rodzaju grudkami i krostami. Fantastyczne efekty można też uzyskać przy wszystkich rodzajach trądziku. Peeling węglowy sprawdza się również w pierwszych oznakach starzenia się skóry, a więc utracie elastyczności i drobnych zmarszczkach. Efekty zabiegu sprawiają, że warto skorzystać z laserowego peelingu węglowego. W wyniku zabiegu następuje:
 • Zwężenie rozszerzonych porów i oczyszczenie powierzchni skóry;
 • Eliminacja brzydkiego zaczerwienienia wywołanego przez stan zapalny przy trądziku;
 • Redukcja łojotoku trądzikowego;
 • Usunięcie pryszczy, zaskórników i różnego rodzaju krostek i grudek;
 • Uzyskanie ładnego kolorytu skóry bez przebarwień;
 • Wygładzenie delikatnych zmarszczek;
 • Poprawienie elastyczności skóry, aby wyglądała zdrowo i młodziej.
 

Przeciwskazania do zabiegu

Należy pamiętać, że niektóre rośliny mogą mieć charakter światłouczulający. Przyjmowanie jakichkolwiek suplementów zawierających pokrzywę, skrzyp, rumianek bądź nagietek jest zatem niewskazane przed zabiegiem. Nie wykonuje się go przy świeżej opaleniźnie, również osoby z bardzo ciemną karnacją nie powinny decydować się na peeling węglowy, ponieważ istnieje dość duże ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji na laser. Dotyczy to też osób, u których wcześniej zdiagnozowano nadwrażliwość na światło lasera. Także antybiotykoterapia wyklucza przeprowadzenie zabiegu. Nie zaleca się peelingu węglowego w czasie ciąży i laktacji. W związku z tym, że chorzy na nowotwory są bardzo osłabieni, to raczej powinni unikać tego typu zabiegów. Ostrożność muszą również zachować diabetycy. Zapraszamy na zabieg peelingu węglowego zarówno Panie, jak i Panów z Łodzi oraz okolicznych miast. Warto zadbać o piękną skórę twarzy i dekoltu.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi typu:

Brwi
600zł
Kreska górna
600zł
Zagęszczenie linii rzęs
300zł
Kreska dolna
300zł
Kontur ust
400zł
Kontur ust z wypełnieniem
600zł
Skin Needling Łódź
Likwidacja zmarszczek
100-200zł
Likwidacja rozstępów
od 100zł
Likwidacja blizn
od 100zł
Usuwanie tatuażu Łódź
1 strefa np. Brwi
100zł
Tatuaż 5/5cm
100zł
Tatuaż 10/10cm
200zł
Skin Needling Łódź
Twarz
250zł
Plecy
400zł
Skin Needling Łódź
FERULAC CLASSIC
(zabieg całoroczny/bankietowy, odświeżający, na przebarwienia)
300zł
FERULAC PLUS + RETINOL
(zabieg złuszczający, odbudowujący, leczy problemy skórne np. trądzik)
350zł
RETINOL 1%
( złuszczenie naskórka)
100zł
Beauty Studio - Inez Leska
ul. Zgierska 211
90-001 Łódź
                    tel: 531 271 944
bsinezleska@gmail.com

MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944
 
KOSMETYKA tel.507 122 787
 
FRYZJERSTWO tel.668 310 144
 
Godziny otwarcia:

pn-pt: 10:00 - 19:00
sob: 9.00 - 14.00

Wiadomość została wysłana
Wszelkie prawa zastrzeżone / All right reserved
Beauty Studio - Inez Leska, ul. Zgierska 211, 90-001 Łódź                            
Stronę wykonał emest - strony internetowe / wizualizacje