Peeling medyczny

Peeling medyczny - podczas pracy

Peeling Medyczny Sesderma

Ferulac Peel to najnowszej generacji odmładzający peeling chemiczny wykorzystujący nanotechnologię Lipoceutical oraz technologię liposomów. Peeling jest idealny w terapii przeciwstarzeniowej i niwelującej przebarwienia posłoneczne. Zapraszamy na peeling medyczny do Beauty Studio - Inez Leska w Łodzi

 

Skóra bez skazy dzięki peelingom medycznym

Peelingi medyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nawet najdroższe preparaty pielęgnacyjne i kosmetyki odmładzające razem wzięte nie są w stanie zapewnić tak satysfakcjonujących efektów, jak ma to miejsce w przypadku odpowiednio wykonanego peelingu chemicznego. Nie wystarczy bowiem nakładać nieskończonej ilości specyfików na skórę, ale należy ją przede wszystkim regularnie złuszczać. Jest to konieczne do utrzymania zdrowej i młodej cery, co z kolei odgrywa ogromne znaczenie w kontaktach międzyludzkich. Piękna twarz stanowi wizytówkę, dlatego też warto zadbać o jej odpowiednią prezencję. O złuszczaniu należy pamiętać niezależnie od wieku. Peeling medyczny służą zarówno do odblokowania zatkanych porów, utrzymania promiennej cery, zredukowania przebarwień posłonecznych czy likwidowania zmarszczek. Kiedy warto sięgnąć po to innowacyjne rozwiązanie i dlaczego?
 

Sposób na gładką skórę bez zmarszczek? Na pomoc peeling medyczny!

Wiele osób boryka się z problemem rozszerzonych porów, przebarwień wynikających z ekspozycji na promieniowanie ultrafioletowe, grudkami, zaskórnikami, nieestetycznie wyglądającymi krostami w różnych miejscach, trądzikiem, bliznami czy też z nadmiernie przetłuszczającą się skórą. Wszystko to prowadzić może do pojawienia się kompleksów i dyskomfortu, co obniża jakość życia. W takich przypadkach nawet apteczne preparaty mogą zawieść, jeśli zaniedba się regularnego złuszczania martwego naskórka, który przyczynia się do powstawania wielu problemów skórnych. Peeling medyczny to skuteczny sposób na dokładne oczyszczenie naskórka. Pozwala to na przedłużenie skórze młodości, zregenerowanie jej, wygładzenie, rozjaśnienie, naprężenie i odświeżenie.
 
Wykonanie peelingu medycznego zalecane jest przy:
 • trądziku
 • drobnych zmarszczkach
 • bliznach potrądzikowych
 • zmianach barwnikowych
 • skórze łojotokowej
 • zaskórnikach
 • wiotkiej i zmęczonej skórze
 • uszkodzeniach posłonecznych
 • cerze suchej i zrogowaciałej
 • rozszerzonych porach
 • rozstępach
 • cellulicie
 
Profesjonalny peeling medyczny dla mieszkańców Łodzi i okolic – skóra będzie za to wdzięczna.
 
Osoby regularnie wykonujące peelingi medyczne, mogą zaobserwować poprawę elastyczności skóry i jej kolorytu, wygładzenie nierówności, zredukowanie ilości i głębokości zmarszczek, zamknięcie rozszerzonych porów oraz na wizualną poprawę owalu twarzy. Stosowane w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych kwasy wyróżniają się dużą koncentracją składników aktywnych i przenikaniem aż do skóry właściwej. To pozwala na uzyskanie pożądanych i trwałych efektów nawet w przypadku głębokich zmian skórnych. Odwiedzając Beauty Studio w Łodzi, klienci mogą liczyć na dobranie substancji użytych podczas zabiegu do ich indywidualnych potrzeb. W celu zwiększenia efektów i ich utrwalenia, zaleca się wykonanie peelingu medycznego w co najmniej czterech seriach. Znajdujący się w ofercie peeling medyczny Sesderma jest najnowszej generacji peelingiem chemicznym, który idealnie sprawdza się w terapii przeciwstarzeniowej i doskonale radzi sobie z przebarwieniami. Najlepszą porą roku na wykonywanie peelingów medycznych jest zima i wczesna wiosna, kiedy to skóra nie jest narażona na działanie silnych promieni słonecznych.
 

W naszej ofercie znajdą Państwo także:


Brwi
600zł
Kreska górna
600zł
Zagęszczenie linii rzęs
300zł
Kreska dolna
300zł
Kontur ust
400zł
Kontur ust z wypełnieniem
600zł
Skin Needling Łódź
Likwidacja zmarszczek
100-200zł
Likwidacja rozstępów
od 100zł
Likwidacja blizn
od 100zł
Usuwanie tatuażu Łódź
1 strefa np. Brwi
100zł
Tatuaż 5/5cm
100zł
Tatuaż 10/10cm
200zł
Skin Needling Łódź
Twarz
250zł
Plecy
400zł
Skin Needling Łódź
FERULAC CLASSIC
(zabieg całoroczny/bankietowy, odświeżający, na przebarwienia)
300zł
FERULAC PLUS + RETINOL
(zabieg złuszczający, odbudowujący, leczy problemy skórne np. trądzik)
350zł
RETINOL 1%
( złuszczenie naskórka)
100zł
Beauty Studio - Inez Leska
ul. Zgierska 211
90-001 Łódź
                    tel: 531 271 944
bsinezleska@gmail.com

MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944
 
KOSMETYKA tel.507 122 787
 
FRYZJERSTWO tel.668 310 144
 
Godziny otwarcia:

pn-pt: 10:00 - 19:00
sob: 9.00 - 14.00

Wiadomość została wysłana
Wszelkie prawa zastrzeżone / All right reserved
Beauty Studio - Inez Leska, ul. Zgierska 211, 90-001 Łódź                            
Stronę wykonał emest - strony internetowe / wizualizacje