Makijaż permanentny

Makijaż permanentny - podczas pracy

Makijaż permanentny

Sama idea makijażu permanentnego wywodzi się już z czasów starożytnych i tego, że ludzie po prostu pragnęli być piękniejsi i lepiej wyglądający. Chińczycy już przed dwoma tysiącami lat tatuowali swoje ciała, przy pomocy igły do zszywania jedwabiu i bambusowych pręcików.  
 

Kto powinien stosować makijaż permanentny?

Tego typu makijaż ma naczelny cel – zatuszowanie niedoskonałości twarzy, ale poprzez podkreślanie w jak najbardziej naturalny sposób jej konturów. Przy pomocy makijażu permanentnego można osiągnąć bardziej wydatne usta, wyrazistsze oczy, ale także np. maskować defekty skóry, a więc wszelkiego typu blizny, plamy pigmentacyjne, przebarwienia. Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla pań, które nie mają z rana czasu na malowanie się. To także świetny pomysł dla osób, które uprawiają sporty wodne, a to dlatego, że tusz może się pod wpływem wody rozmazać. Ponadto także dla osób, które nie mają możliwości się malować, gdyż są uczulone na różnego typu substancje. Makijaż permanentny to także ratunek dla osób pozbawionych brwi lub rzęs np. na skutek chemioterapii przeciwko nowotworom.
 

Gdzie wykonać makijaż permanentny?

Makijaż permanentny powinien być wykonywany przez renomowany gabinet kosmetyczny. Najlepiej by wszelkie czynności wykonywała dyplomowana kosmetyczka, która wytłumaczy Państwu na czym polega zabieg, jaki będzie jego przebieg, jak również rozwieje wszelkie wątpliwości co do przeprowadzanych czynności. Ponadto konieczne jest uprzednie dowiedzenie się jaki jest stan Państwa zdrowia – nie można wykonywać makijażu permanentnego, gdy klient posiada jakieś infekcje, cierpi na cukrzycę lub łuszczycę, jest w ciąży lub też np. przyjmuje sterydy.
 
Oferta na wykonanie makijażu skierowana jest dla osób chcących uzyskać naturalny efekt przy użyciu pigmentacji długotrwałej. Zabieg pigmentacji może być zastosowany w przypadku każdego typu skóry. Dysponuję szeroką gamą wysokiej klasy barwników - Natural Perfection do makijażu permanentnego. Podczas całego zabiegu stosowane są znieczulenia (maści lub żel aplikowane co kilka minut tzw. znieczulenia na otwartą ranę), które sprawiają że makijaż permanentny jest niemal nieodczuwalny. Moim celem jest subtelny makijaż, który trwałe podkreśli piękno kobiecej urody.
 
Sam zabieg wykonania makijażu permanentnego przebiega dwu etapowo – na pierwszym spotkaniu wykonywany jest rysunek wstępny a następnie delikatna mikropigmentacja. Druga wizyta odbywa się po 4 tygodniach – jest to niezbędny czas by barwnik rozmieścił się w odpowiedni sposób w naskórku. Jej celem jest drobna korekta, pozostawiamy sobie możliwość zwiększenia natężenia barwy. Makijaż utrzymuje się od 1,5-3 lat. Makijaż permanentny wykonany w subtelny sposób wymaga jedynie delikatnej korekty – odświeżenia co jakiś czas.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi typu:
 
Zapraszamy do swojej siedziby mieszkańców Łodzi i okolic

Brwi
600zł
Kreska górna
600zł
Zagęszczenie linii rzęs
300zł
Kreska dolna
300zł
Kontur ust
400zł
Kontur ust z wypełnieniem
600zł
Skin Needling Łódź
Likwidacja zmarszczek
100-200zł
Likwidacja rozstępów
od 100zł
Likwidacja blizn
od 100zł
Usuwanie tatuażu Łódź
1 strefa np. Brwi
100zł
Tatuaż 5/5cm
100zł
Tatuaż 10/10cm
200zł
Skin Needling Łódź
Twarz
250zł
Plecy
400zł
Skin Needling Łódź
FERULAC CLASSIC
(zabieg całoroczny/bankietowy, odświeżający, na przebarwienia)
300zł
FERULAC PLUS + RETINOL
(zabieg złuszczający, odbudowujący, leczy problemy skórne np. trądzik)
350zł
RETINOL 1%
( złuszczenie naskórka)
100zł
Beauty Studio - Inez Leska
ul. Zgierska 211
90-001 Łódź
bsinezleska@gmail.com

MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944
 
KOSMETYKA tel.507 122 787
 
FRYZJERSTWO tel.668 310 144
 
Godziny otwarcia:

pn-pt: 10:00 - 19:00
sob: 9.00 - 14.00

Wiadomość została wysłana
Wszelkie prawa zastrzeżone / All right reserved
Beauty Studio - Inez Leska, ul. Zgierska 211, 90-001 Łódź                            
Stronę wykonał emest - strony internetowe / wizualizacje