Likwidacja i usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów

Likwidacja i usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów - efekt pracy

Profesjonalne zabiegi likwidacji blizn, rozstępów oraz zmarszczek - Skin Needling

Likwidacja i usuwanie zmarszczek, blizn i rozstępów za pomocą mikrouszkodzeń tkanki i aplikacją kwasu hialuronowego.
 
Niedoskonałości skóry takie jak blizny, rozstępy czy zmarszczki, związane są z miejscowym zanikiem kolagenu, który może towarzyszyć procesowi starzenia się skóry bądź urazom, jakim została poddana. Postęp współczesnej medycyny oraz kosmetologii pomaga pozbyć się problemu niedoskonałości skóry twarzy czy całego ciała poprzez zastosowanie skutecznych metod leczenia. Beauty Studio - Inez Leska świadczy profesjonalne usługi z zakresu kosmetologii, dzięki którym pozbędą się Państwo efektów starzenia się skóry oraz blizn czy rozstępów występujących na różnych partiach ciała.
 
Nakłuwanie skóry twarzy (leczenie indukcyjne kolagenem) jest unikalnym procesem, który wspomaga wydobycie naturalnego kolagenu skóry w obszarach, gdzie nastąpił jego zanik. Procedura ta okazała się skuteczna w niwelowaniu niechcianych zmarszczek na twarzy, zmniejszaniu ”kurzych łapek” i bruzd na twarzy. W rezultacie zabiegu elastyczność skóry, wszelkiego rodzaju bruzdy ulegają zauważalnej poprawie. Po zabiegu skóra może mieć różowo-czerwone zadrapania, przypominające zadrapania kota, utrzymujące się do kilku dni - w zależności od trudności czy głębokości leczonego obszaru.
Na drugi dzień po zabiegu można zastosować makijaż mineralny na twarz. W dzień zabiegu tylko i wyłącznie preparaty z zawartością witaminy A i C, gojące maści – np. Bephanten, Alantan. Codzienne korzystanie z produktów zawierających kolagen, witaminę C, ceramidy lub kwas hialuronowy przyspiesza leczenie po każdej sesji zabiegowej. Do codziennego użytku jest zalecany krem z filtrem przeciwsłonecznym minimum SPF 30+.

 
Likwidacja blizn, rozstępów i zmarszczek dzięki nowoczesnym metodom Beauty Studio jest nowoczesnym i unikalnym salonem kosmetycznym na mapie Łodzi, który gwarantuje skuteczne i profesjonalne wykonanie usług z zakresu kosmetologii estetycznej.Zabiegi oferowane klientom bazują na sprawdzonych metodach oraz produktach i wykonywane są przez profesjonalny zespół specjalistów. Likwidacja blizn, zmarszczek czy usuwanie rozstępów przeprowadzane są za pomocą mikrouszkodzeń tkanki skórnej, a jednocześnie pod tkankę wprowadzany jest kwas hialuronowy. Proces ten jest gwarancją pobudzenia skóry do produkcji własnego kolagenu i przywrócenia elastyczności skóry. Indukcyjne leczenie kolagenem, czyli wspomniane nakłuwanie skóry twarzy, pozwala na wydobycie naturalnego kolagenu, występującego w tkankach skóry, wszędzie tam, gdzie klientka boryka się z problemem jego powierzchniowego zaniku. Zabieg ten pozwala na redukcję i w konsekwencji likwidację:
  • zmarszczek
  • "kurzych łapek"
  • bruzd
  • rozstępów
  • blizn.
 

Efekty zabiegu likwidacji niedoskonałości skóry

Likwidacja zmarszczek, blizn czy rozstępów wiąże się z koniecznością zastosowania metody mikrouszkodzeń powierzchniowej tkanki skóry. Działania te mogą powodować powstanie różowo-czerwonych śladów, mających kształt delikatnych zadrapań. Efekt ten może utrzymywać się przez kilka dni po zabiegu, jednak jest to naturalna reakcja skóry poddawanej zabiegom. Długość oraz intensywność występowania zaczerwienień zależą od stopnia trudności wykonywanego zabiegu lub głębokości leczonego obszaru skóry.
 

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Wspomniane zaczerwieniania skóry tuszować można już dzień po zabiegu stosując mineralny makijaż twarzy. W dzień zabiegu zalecane jest jednak zrezygnowanie ze stosowania makijażu. Na twarz nanosić można jedynie kremy i maści z witaminą A oraz C, które odżywią leczoną skórę i przyspieszą jej gojenie. Można również skorzystać ze specjalnych maści dostępnych w aptekach, takich jak Bephanten czy Alantan, które wspomogą proces gojenia. Co więcej, stosując kremy zawierające w swoim składzie kolagen możemy skutecznie spotęgować efekt zabiegu indukcyjnego leczenia kolagenem. Zaleca się również korzystanie z kremów z filtrem po każdym zabiegu usuwania niedoskonałości skóry.
 

Beauty Studio Inez Leska z Łodzi

Profesjonalne usługi oraz wysokojakościowe produkty używane podczas wykonywania zabiegów w Beauty Studio Inez Leska są gwarancją zadowolenia klientów. Zapraszamy do wyboru salonu Beauty Studio zarówno przez mieszkańców Łodzi jak i okolicznych miejscowości.
 
 

W naszej ofercie znajdą Państwo także:


Brwi
600zł
Kreska górna
600zł
Zagęszczenie linii rzęs
300zł
Kreska dolna
300zł
Kontur ust
400zł
Kontur ust z wypełnieniem
600zł
Skin Needling Łódź
Likwidacja zmarszczek
100-200zł
Likwidacja rozstępów
od 100zł
Likwidacja blizn
od 100zł
Usuwanie tatuażu Łódź
1 strefa np. Brwi
100zł
Tatuaż 5/5cm
100zł
Tatuaż 10/10cm
200zł
Skin Needling Łódź
Twarz
250zł
Plecy
400zł
Skin Needling Łódź
FERULAC CLASSIC
(zabieg całoroczny/bankietowy, odświeżający, na przebarwienia)
300zł
FERULAC PLUS + RETINOL
(zabieg złuszczający, odbudowujący, leczy problemy skórne np. trądzik)
350zł
RETINOL 1%
( złuszczenie naskórka)
100zł
Beauty Studio - Inez Leska
ul. Zgierska 211
90-001 Łódź
                    tel: 531 271 944
bsinezleska@gmail.com

MAKIJAŻ PERMANENTY/ZABIEGI LASEROWE tel. 531 271 944
 
KOSMETYKA tel.507 122 787
 
FRYZJERSTWO tel.668 310 144
 
Godziny otwarcia:

pn-pt: 10:00 - 19:00
sob: 9.00 - 14.00

Wiadomość została wysłana
Wszelkie prawa zastrzeżone / All right reserved
Beauty Studio - Inez Leska, ul. Zgierska 211, 90-001 Łódź                            
Stronę wykonał emest - strony internetowe / wizualizacje